Merkliste

Pracownik produkcji/obróbki metalu (m/k/i)

Szybki start

49770 Herzlake, Niedersachsen
01.11.2023
Vollzeit
Berufsfeld: Metall
Tätigkeitsbereich: Hilfskraft
Referenznummer: SA0076463
Pracownik produkcji/obróbki metalu (m/k/i)-Herzlake Niedersachsen

Oferta dla Ciebie!

Dla klienta w Herzlake, zajmującego się produkcją przyczep i kontenerów, poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji/obróbki metalu (m/k/i)
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w systemie 3 – zmianowym.

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Posiadasz dyplom ukończenia szkoły zawodowej w Polsce i chciałbyś aby Twoje kwalifikacje były uznane w Niemczech?
Oferujemy wsparcie przy załatwianiu formalności, rόwnież możliwość pokrycia kosztόw z tym związanych.

Piening Personal gwarantuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie regulowane taryfą IGZ
  • Premię świąteczną i urlopową
  • Bezpłatną odzież ochronną
  • Kompleksową i rzetelną pomoc polskich koordynatorów
  • Możliwość transportu do pracy
  • Możliwość oragnizacji zakwaterowania
  • Pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech

Zakres obowiązków:

  • Montaż podzespołów mechanicznych i elektrycznych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Kontrola jakości obrabianych elementów

Wymagania pracodawcy:

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Zainteresowany?

Poprzez E-Mail: Lingen@PieningGmbH.de lub telefonicznie: 0049591/901146-0!

Czekamy na Ciebie!

Teraz, gdy już zdążyliście się zorientować, kim jesteśmy, chcielibyśmy poznać również Was.

Kontakt: Justyna Quint

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące stanowiska pracy lub procesu rekrutacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania osobiście.

Justyna Quint
Piening GmbH Lingen
Lookenstraße 27, 49808 Lingen (Ems)

Proces rekrutacji

Młoda kobieta siedzi na krześle ze smartfonem w dłoni i uśmiecha się.

Aplikacja i potwierdzenie

Możesz aplikować za pośrednictwem naszej strony internetowej, przez e-mail lub osobiście. Zapoznamy się z Twoim dokumentami aplikacyjnymi i prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania.

Szczęśliwy młody człowiek, który siedzi w przy laptopie.

Pierwsza rozmowa

Chcielibyśmy Cię lepiej poznać. W tym celu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub umówimy się na wideorozmowę.

Przyjazny młodzieniec skłania się do swojego odpowiednika.

Poznajmy się osobiście

Czy jest chemia? Aby się tego dowiedzieć, spotykajmy się na indywidualnej rozmowie.

Dwie osoby siedzą przy stole podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a jedna osoba wypełnia dokumenty.

Zatrudnienie

Wszystko w porządku? Podpisujesz umowę i często już po kilku dniach możesz rozpocząć nową pracę.