Merkliste

Operator wózka widłowego/ magazynier (m/k/i)

Szybki start

14979 Großbeeren, Brandenburg
15.01.2024
Vollzeit
Berufsfeld: Lager/Logistik
Tätigkeitsbereich: Hilfskraft
Referenznummer: SA0077707
Operator wózka widłowego/ magazynier (m/k/i)-Großbeeren Brandenburg

Praca w magazynie przemysłowym

Poszukujemy dla naszego klienta, centrum logistycznego w Großbeeren, operatorów wózków widłowych (m/k/i)!
Praca od zaraz!
Bez zakwaterowania.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową od14,15 €/h
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Odzież i obuwie ochronne
  • Premię za polecenie kandydata do pracy
  • Wsparcie i pomoc naszych polskojęzycznych dysponentów
  • Firmen Ticket
  • Zniżki dla pracowników - corporate benefits

Twoje zadania:

  • Komisjonowanie
  • Rozładunek/ załadunek towarów
  • Operowanie wózka widłowego
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (a2)

Zainteresowany/a?

Aplikuj już dziś przez opcję APLIKUJ TERAZ lub zadzwoń pod numer telefonu +49 15115880029 (rozmowa w jęz. polskim)

Teraz, gdy już zdążyliście się zorientować, kim jesteśmy, chcielibyśmy poznać również Was.

Kontakt: Kalina Solarczyk

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące stanowiska pracy lub procesu rekrutacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania osobiście.

Kalina Solarczyk
Piening GmbH Auslandsrekrutierung Polen
Altmühlstr. 30, 33689 Bielefeld

Proces rekrutacji

Młoda kobieta siedzi na krześle ze smartfonem w dłoni i uśmiecha się.

Aplikacja i potwierdzenie

Możesz aplikować za pośrednictwem naszej strony internetowej, przez e-mail lub osobiście. Zapoznamy się z Twoim dokumentami aplikacyjnymi i prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania.

Szczęśliwy młody człowiek, który siedzi w przy laptopie.

Pierwsza rozmowa

Chcielibyśmy Cię lepiej poznać. W tym celu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub umówimy się na wideorozmowę.

Przyjazny młodzieniec skłania się do swojego odpowiednika.

Poznajmy się osobiście

Czy jest chemia? Aby się tego dowiedzieć, spotykajmy się na indywidualnej rozmowie.

Dwie osoby siedzą przy stole podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a jedna osoba wypełnia dokumenty.

Zatrudnienie

Wszystko w porządku? Podpisujesz umowę i często już po kilku dniach możesz rozpocząć nową pracę.